František Cína - Jelínek
Pohled do údolí
Id: 474502
olej/karton, rozměr 27 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám
zobrazeno: 294x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 000 Kč
4.3.2024, 21:14:00
13.2.2024 | 20:25 | 3 000 Kč |