František Cína - Jelínek
Pohorská vesnička
Id: 54602
olej/plátno, rozměr 50 x 71,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, zcela původní stav
zobrazeno: 3117x
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
16 600 Kč
Příhozy: 48