František Cína - Jelínek
Roubenka
Id: 190
olej/karton, rozměr malby 35 x 50 cm, signováno LD, datováno 25, obraz i rám v perfektním stavu
zobrazeno: 4280x
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
10 605 Kč