František Cína - Jelínek
Slunečný den
Id: 383001
olej/karton, rozměr 27 x 39 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na dekorativním rámování
zobrazeno: 595x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 600 Kč