František Cína - Jelínek
Snopy
Id: 68
rozměr malby 37 x 52 cm, olej/plátno na kartonu, signováno PD, rám i obraz v původním stavu
zobrazeno: 4676x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč
12.9.2012, 20:15:00
12.9.2012 | 17:15 | 5 000 Kč |