František Cína - Jelínek
U starců na Rychlově
Id: 756
olej/plátno, rozměr plátna 50 x 70 cm, signována vpravo dole Cína Jelínek, obraz i rám v perfektním stavu viz foto
zobrazeno: 3969x
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
10 500 Kč