František Cína - Jelínek
Vzpomínka na léto
Id: 383002
olej/karton, rozměr 28,5 x 39,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, rozeschlý dekorativní rám
zobrazeno: 684x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
5 000 Kč