František Cína - Jelínek
Z ostrova Rábu
Id: 498002
olej/karton, rozměr 36 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu. drobné oděrky v malbě (viz foto)
zobrazeno: 822x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
8 500 Kč