František Cína - Jelínek
Za vesnicí
Id: 417908
olej/plátno, rozměr 66 x 88 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, poškozený rám, ve spodní části malba potřísněná
zobrazeno: 2328x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
9 600 Kč