František Cína - Jelínek
Zima v Krkonoších
Id: 457602
olej/karton, rozměr 50 x 36 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám
zobrazeno: 2539x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 800 Kč