František Cína - Jelínek
Zimní nálada
Id: 449106
olej/karton, rozměr 36 x 51 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu
zobrazeno: 924x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
12 500 Kč