František Daněk - Sedláček
Krajina o žních
Id: 36501
olej/plátno, rozměr 66 x 87 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, původní stav
zobrazeno: 4021x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
50 000 Kč
Příhozy: 49