František Daněk - Sedláček
Lesní motiv
Id: 139602
olej/karton, rozměr 69 x 98 cm, signováno vlevo dole, zcela zvlněný karton, malba lokálně poškozena, poškozený rám
zobrazeno: 2165x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
3 600 Kč