František Daněk - Sedláček
Léto u Kamenice
Id: 1256
olej/plátno/karton, rozměr 22 x 30 cm, signováno vlevo dole, malba zašpiněna, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2339x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 850 Kč