František Daněk - Sedláček
Luční potok
Id: 303602
olej/deska, rozměr 35 x 50 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 3030x
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
27 200 Kč