František Daněk - Sedláček
Na konci léta
Id: 241201
olej/lepenka, rozměr 49,5 x 70 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám, volné v rámu
zobrazeno: 5277x
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
21 000 Kč