František Daněk - Sedláček
O žních
Id: 95101
olej/plátno/karton, rozměr 49,5 x 65,5 cm, signováno vlevo dole, obraz v původním dobrém stavu, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 3164x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
16 259 Kč