František Daněk - Sedláček
Podzim na Kamenicku
Id: 265604
olej/plátno/karton, rozměr 35 x 50 cm, značeno vlevo dole, na zadní straně autorem potvrzená pravost, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 2313x
Vyvolávací cena:
2 600 Kč
30 000 Kč
Příhozy: 66