František Daněk - Sedláček
Podzimní nálada
Id: 394402
olej/karton, rozměr 44 x 60 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám
zobrazeno: 2925x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
32 000 Kč