František Daněk - Sedláček
Před bouří
Id: 1517
olej/karton, rozměr 34 x 44 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2581x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 600 Kč