František Daněk - Sedláček
Předjaří z Brd
Id: 25902
olej/plátno/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2766x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
19 000 Kč