František Daněk - Sedláček
Při západu slunce
Id: 128301
olej/plátno/karton, rozměr 18,5 x 24,5 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám, původní stav
zobrazeno: 1703x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
5 500 Kč