František Daněk - Sedláček
Slunce v lese
Id: 237
olej/plátno, rozměr plátna 96 x 116 cm, signováno vlevo dole, datováno 1927, nutno čistit, uprostřed obrazu drobná trhlina, otluky a oděrky na rámu
zobrazeno: 3653x
Vyvolávací cena:
14 000 Kč
14 000 Kč
12.3.2013, 20:22:00
12.3.2013 | 20:19 | 14 000 Kč |