František Daněk - Sedláček
Slunce v lese
Id: 1505401
olej/plátno/karton, rozměr 34 x 49 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám ve velmi dobrém původním stavu
zobrazeno: 2633x
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
16 600 Kč