František Daněk - Sedláček
Starý Štramberk
Id: 208707
kresba/papír, rozměr ve výřezu 51 x 46 cm, značeno a datováno vlevo dole, na zadní straně výstavní štítky, paspartováno, zaskleno, poškozený rám
zobrazeno: 3188x
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
11 500 Kč