František Daněk - Sedláček
U Malé Skály
Id: 95
olej/plátno, rozměr plátna 100 x 75 cm, signováno LD, obraz i rám v perfektním stavu
zobrazeno: 4075x
Vyvolávací cena:
30 000 Kč
31 000 Kč