František Daněk - Sedláček
Vesnička v dáli
Id: 89402
olej/karton, rozměr 44 x 52 cm, signováno vlevo dole, datováno 1923, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 1739x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
8 500 Kč