František Daněk - Sedláček
Vřesoviště
Id: 30701
olej/plátno, rozměr 66 x 84 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v původním stavu, oděrky na rámu
zobrazeno: 2666x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
14 100 Kč