František Daněk - Sedláček
Zímní motiv
Id: 143901
olej/karton, rozměr 35 x 49,5 cm, signováno vlevo dole, obraz lokálně poškozen v pravém spodním rohu, oděrky na rámu
zobrazeno: 1807x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
11 100 Kč