František Daněk - Sedláček
Žně u Berouna
Id: 111405
olej/plátno/karton, rozměr 50 x 64 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 3766x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
18 600 Kč