František Dörfl
Kompozice s kruhy
Id: 278605
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 49 x 33,7 cm, značeno monogramem a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 2641x
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
30 300 Kč