František Dörfl
V osidlech III
Id: 454203
kombinovaná technika, olej/pastel/papír, rozměr 45 x 62 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 380x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
10 600 Kč