František Drtikol
Akt na kraji lesa
Id: 304806
olej/překližka, rozměr 23 x 38 cm, neznačeno, monogram a datace na zadní straně včetně výstavního razítka, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 17279x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
78 000 Kč
Příhozy: 58