František Drtikol
Cesta
Id: 23609
tužka/papír, rozměr ve výřezu 13 x 9,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 22. 5. 1935, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
zobrazeno: 2691x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
11 000 Kč
Příhozy: 55