František Drtikol
Dáma s květinou
Id: 31202
fotografie, velikost fotografie 22 x 10 cm, signováno vpravo dole, datováno 1912, slepotiskové razítko, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 2469x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 800 Kč