František Drtikol
Kameny v lese
Id: 137001
olej/překližka, rozměr 32 x 42 cm, signováno vpravo dole, datováno, novodobě rámováno
zobrazeno: 3423x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
25 500 Kč