František Drtikol
Krajina
Id: 236808
olej/karton, rozměr 27 x 35 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, v obraze krakeláž viz foto
zobrazeno: 7236x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
52 000 Kč
Příhozy: 54