František Drtikol
Krajina
Id: 315101
olej/dřevěná deska, rozměr 20 x 29 cm, značeno a datováno vlevo dole, novodobě rámováno
zobrazeno: 5022x
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
49 000 Kč
Příhozy: 63