František Drtikol
Lesní stráň
Id: 12201
olej/překližka, rozměr 44 x 60 cm, signováno vlevo dole, datováno 1951, obraz i rám ve velmi dobrém původním stavu
zobrazeno: 6734x
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
51 000 Kč
Příhozy: 48