František Drtikol
Pobřeží
Id: 258801
olej/překližka, rozměr 24 x 27 cm, značeno a datováno vpravo dole, značka též na zadní straně, oděrky na rámu, stav viz foto
zobrazeno: 2302x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
47 000 Kč
Příhozy: 51