František Drtikol
Pohled do údolí
Id: 354405
olej/překližka, rozměr 20 x 32,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu
zobrazeno: 1377x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
47 444 Kč