František Drtikol
Políčka
Id: 267502
olej/překližka, rozměr 25,5 x 19,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, popsáno na zadní straně, lehce poškozený rám
zobrazeno: 5730x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
99 000 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 124