František Drtikol
Propast
Id: 498901
pastel/papír, rozměr 27 x 37 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, na zadní straně potvrzení pravosti vyhotovené PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 3785x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
37 000 Kč