František Drtikol
Strom na skalách
Id: 122111
olej/dřevo, rozměr 24 x 37 cm, signováno vpravo dole, datováno 1946, novodobě olištováno
zobrazeno: 18906x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
33 000 Kč
Příhozy: 55