Čas na serveru 09:26:09

František Drtikol
Ženský akt

Id: 528501

Ženský akt

  •  / Ženský akt / František Drtikol

olej/překližka, rozměr 40,5 x 48 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, popsáno na zadní straně

zobrazeno: 133x

Vyvolávací cena:
15 000

56 000

2024,12-1,03,20,20,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu