František Dvořák Brunner
Dívka v bílých šatech
Id: 299101
olej/plátno, rozměr 46 x 27 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, drobné oděrky v malbě
zobrazeno: 1660x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
30 999 Kč
Příhozy: 48