František Dvořák Brunner
Papoušci
Id: 460101
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr (ovál) 30 x 40 cm, značeno ve spodní části, zaskleno, rámováno, poškozený rám, na zadní straně potvrzení pravosti sestrou autora
zobrazeno: 1296x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
29 499 Kč