František Dvořák Brunner
Portrét dívky s květinami
Id: 475201
olej/plátno, průměr 42 cm (ovál), značeno na levé straně, rámováno, rám na několika místech prasklý
zobrazeno: 965x
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
38 000 Kč