František Dvořák Brunner
Princesna Marieta
Id: 146503
olej/plátno/karton, rozměr 21 x 16,5 cm, signováno uprostřed dole, vlevo nahoře popsáno, dekorativně adjustováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 2600x
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
43 000 Kč
Příhozy: 55