František Dvořák
V zátoce
Id: 438910
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 20 x 34 cm, neznačeno, popsáno na zadní straně, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 442x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
6 500 Kč